35 років рятує життя золотоніська фельдшерка (відео)

35 років працює фельшеркою у Золотоніській підстанції екстреної медичної допомоги Валентина Синьоок. Себе медична працівниця називає “адреналінозалежною”. Про свої будні вона розповіла Суспільному.

Фельдшерка Золотоніської підстанції швидкої допомоги Валентина Синьоок після закінчення медичного училища у 1985 році прийшла на роботу до Золотоніської підстанції швидкої медичної допомоги. На той час це
За весь період роботи фельдшеркою, вона кілька разів приймала пологи та рятувала пацієнтів у тяжкому стані:

“Ті відчуття, які бувають на викликах, це не передати, розумієте!? Пологи… це той момент, коли переживаєш, однак, коли ти тримаєш оту дитинку і під свою куртку ховаєш, тому що в машині не дуже тепло, це не можливо передати: все співає. А коли критичного пацієнта привозиш у приймальне, і йому легше, і пацієнт тобі шепче: “я вам дуже вдячний”. І ми йому говоримо: що ми вам теж дуже вдячні, ви так себе поводили, оптимістично були налаштовані, це теж дуже допомагає”.

Колега фельдшерки Ніна Дикальчук розповіла, що з Валентиною Миколаївною знайома 5,5 років. Зі слів жінки, у практиці бували випадки, коли на виклики їздили удвох до пацієнтів у важкому стані. Зі слів пані Ніни, її колега завжди приходить на допомогу, і люди довкола відчувають, що вона людина з відкритим серцем і золотими руками.

Пані Валентина розповіла журналістам, що на початку карантину жителі районного центру, її постійні пацієнти, які страждають бронхіальною астмою, просили приїхати їх оглянути. Зі слів фельдшерки, в людей була паніка, але під час ізоляції всі потроху заспокоїлись.

Начальниця Лівобережної станції швидкої екстреної меддопомоги Наталія Гичка розповіла, що із Валентиною Синьоок знайома з 2013 року. Вперше пані Наталія познайомилась з Валентиною, коли приймали їх на роботу, тож сім років вона знає її як спеціалістку, яка може впоратися із будь-якою критичною ситуацією.

Залиште коментар