Компанії 43 країн  інвестували в Черкащину

Компанії 43 країн інвестували в Черкащину

Обсяг залучених з початку інвестування в економіку області прямих інвестицій (акціонерного капіталу) на 31 грудня 2017 р. становив 337,8 млн.дол. США, або 0,9% від загального обсягу залучених інвестицій в економіку України.

 Обсяг прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення становив 276,4 дол., повідомляють в головному управлінні статистики Черкаської області.

Прямі інвестиції надійшли від нерезидентів із 43 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 88,9% загального обсягу іноземного капіталу, належать: Беліз, Кіпр, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Велика Британія, Естонія та Нідерланди.

Найбільші обсяги прямих інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 80,4% загального обсягу. У підприємства та організації, що здійснюють операції з нерухомим майном залучено 8,1% прямих інвестицій, у підприємства сільського, лісового та рибного господарства – 5,1%, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 2,4%, пише “Діловий регіон”.

 

Залиште коментар