Акцію “Святий Миколай – до кожної дитини” провели у Черкасах

Акцію “Святий Миколай – до кожної дитини” провели у Черкасах

Десятий рік поспіль у День Святого Миколая депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», голова Черкаської міської парторганізації Роман Діскант організовує для малечі Черкас казкове свято – «Святий Миколай – до кожної дитини». Про це інформують на сайті обласної парторганізації.

Цього разу святкові дійства для малечі відбувалися у піцерії «Престо», ресторанах «Фаро», «Атмосфера», Чайка», а також «BEEf bar», «Kimbar» та кав’ярні «The Room».

У гостях у Св.Миколая побували діти з обмеженими можливостями, зокрема вихованці черкаського Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя», ГО «Сонячні діти Черкащини» та ГО для дітей з аутизмом та іншими психоневрологічними розладами «Ми просто інші». Всього у святкових заходах взяло участь близько 150 дітей.

«День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітей. Усі вони у цей день чекають на диво, чекають Миколая з подарунками. Я хочу, щоб Святий Миколай прийшов до кожної дитини, хочу подарувати свято тим діткам, які цього потребують найбільше. Щасливий від того, що можу зробити добру справу», – зазначив ініціатор акції Роман Діскант.

У кожному закладі свято проходило у дружній та веселій атмосфері. .Дітей розважали аніматори «CheeseLove». Малеча також мала змогу поласувати смачною піцею, солодкими смаколиками, сфотографуватися з друзями біля ялинки.

Свою допомогу в організації свята надали: мережа магазинів «Делікат», ПП Гладкий, ТОВ «Ласка» та ТОВ «Coca-Cola».
До організації свята долучилася і депутат Черкаської районної ради Світлана Двірна.
«Я охоче долучилися до цієї акції. Адже щиро хочу, щоб кожна дитина відчула цю казкову атмосферу, любов і увагу дорослих. Ми повинні вчитися робити добро, як і сам Святий Миколай, який сьогодні приніс дітям подарунки», – сказала Світлана Двірна.

З вдячністю відгукувалися про організовані святкові заходи батьки, які супроводжували свої діток. Мама семирічного Дениса Подимського розповіла, що її син дуже задоволений, що йому пощастило побувати на такому святі.

«Йому дуже подобаються такі заходи. Це величезна кількість позитивних емоцій. Свято вдалося! Дякуємо організаторам, які влаштували нашій малечі справжнє диво – зустріч із Миколаєм Чудотворцем», – подякувала мама.

Святий Миколай завітав до дітей, щоб власноруч роздати їм подарунки із фруктами та солодощами.
Голова ГО «Сонячні діти Черкащини» Оксана Заболотня зауважила, що подібні свята мають велике значення для діток, якими вони опікуються (із синдром Дауна та іншими генетичними порушеннями). Адже подібні акції не тільки приносять радість малечі, а ще й допомагають таким дітям соціалізуватися у суспільстві.
«Ми вдячні за запрошення. Будь-який «вихід в люди» для наших діток – це цікава подія. Їм потрібно вчитися вести себе серед людей, і в закладах харчування, і за святковим столом. Для них – це своєрідний досвід. Особливо важливо це зараз – у період карантину, коли ми намагаємося мінімізувати загальні зібрання», – зауважила Оксана Заболотня.

Радісними і сповненими чудес назвала такі святкові заходи директор центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя» Лариса Милашенко. Вона розповіла, що мами та татусі запрошених діток телефонували їй цілий день, щоб щиро подякувати організаторам свята.

«Ми щиро вдячні депутату міської ради Роману Дісканту за організацію такого свята. Важливо, що воно було організоване не нашвидкуруч, а організатори дійсно підійшли до цього серйозно, продумали кожен крок. Свято відбулося на високому рівні. Діти відчули тепле ставлення, увагу до себе. Це яскраві емоції. А емоції для наших дітей – це своєрідне соматичне одужання», – розповіла Лариса Миколаївна.

Вона також наголосила, що всі батьки звернули увагу на те, що привітали не лише дітей, а й їх, батьків, які відчувають себе забутими суспільством.

«Я вважаю, що якщо ми захищаємо гідність дітей з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя. Тож хочу щиро подякувати організаторам не лише від себе, а й від імені усіх батьків, дітки яких відвідують наший Центр», – сказала Лариса Милашенко.

Залиште коментар