Ансамбль народної пісні “Ярославна” запрошує на ювілейний концерт

Ансамбль народної пісні “Ярославна” запрошує на ювілейний концерт

17 лютого о 16:00 у міському Будинку культури ім.І.Кулика відбудеться ювілейний концерт ансамблю народної пісні “Ярославна”.  Вхід вільний. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.
 В 2008 році в Черкаському міському Будинку культури ім. І.Кулика свій творчий шлях розпочав яскравий колоритний ансамбль народної пісні «Ярославна», який відразу став улюбленцем широкої маси глядачів.
В єдиний колектив п’ятьох професійних музикантів і вокалістів привела та об’єднала велика любов до української народної пісні. 
Родзинкою ансамблю є те, що кожен із учасників колективу майстерно володіє кількома музичними інструментами, чудовим вокалом і професійним аранжуванням. Тож кожну пісню виплекано, випестено, наче улюблену дитину, заради якої ні серця, ані сил не жаль.         
Учасники ансамблю «Ярославна» – люди творчі і багатогранні.  Талант кожного з них викликає щире захоплення.
Репертуар колективу насичений і різноплановий – базується на основі джерел великої української спадщини. За  роки свого існування ансамбль «Ярославна» напрацював близько 200 вокально-інструментальних творів, серед яких є українські народні пісні, щедрівки, колядки, веснянки, купальські обрядові пісні, музичні твори та пісні відомих композиторів.
Ансамбль народної пісні «Ярославна» є постійним учасником міських культурно-масових заходів, концертів, обласних та міських фестивалів. Зокрема на 4 міжобласному екологічному фестивалі-конкурсі українського естрадного мистецтва «Мости над Россю» – ансамбль отримав почесну нагороду «Гран Прі» ( 2009 р.). Ансамбль  «Ярославна» – лауреат фестивалю мистецтв України в рамках Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна (18-21. 08. 2009р.) Колектив часто виступає з шефськими концертами на різних підприємствах міста, у військових частинах в зоні АТО, дитячих будинках, медичних установах,  парках та відкритих майданчиках .
Колектив знають і люблять не тільки в місті Черкасах та за його межами. Ансамбль «Ярославна» став відомим і у різних містах  Фінляндії, де колектив уже двічі побував з творчим візитом (2008-2009р.р.),  та взяв участь у фестивалі «Дикая неделя в Карвии» у 2009 році. Тож українські пісні полонили серця фінів і це підтверджується почесною грамотою та яскравими статтями у фінській пресі. А у 2010 році колектив виступив на «Овочевому фестивалі» в місті Веймар  у Німеччині, де талановито і блискуче представляв  українську народну пісню німецьким глядачам. Завдяки зарубіжним поїздкам репертуар колективу поповнився фінськими та німецькими піснями, які ансамбль «Ярославна» виконує в оригіналі.
Ансамбль народної пісні «Ярославна» живе творчо і розвивається одночасно з духовною культурою українського народу.

Залиште коментар