Аудиторську перевірку, яка мала “накопати” криміналу на мера Черкас, призупинили

Аудиторську перевірку, яка мала “накопати” криміналу на мера Черкас, призупинили

Аудиторську перевірку, що прибула до Черкас на “прохання” контррозвідки СБУ, на разі призупинено. Про це у прямому ефірі “Вечірнього прайму” на телеканалі “Вікка” повідомив міський голова Черкас Анатолій Бонадаренко. Про це пише dzvin.media.

“Ви знаєте, що Державна аудиторська служба вирішила перевірити Черкаську міську раду після того, як Президент публічно назвав мене бандитом, в якого нібито є 19 кримінальних проваджень. Звісно, жодних кримінальних проваджень, в яких би я фігурував чи як підозрюваний, чи як обвинувачений, – немає. І це підтвердив Офіс генерального прокурора, а я маю всі необхідні документи. Тож я подав до суду на Президента, бо в правовій державі ніхто не має права звинувачувати людину бездоказово. Суд перенесено, як ви знаєте, на 18 серпня, бо судді не мали марок і конвертів, тож не повідомили про засідання Президента вчасно. Аудиторів було більше 30 осіб, і вони працювали з 30 червня. А у вівторок дивним чином до міськради прийшов лист, де зазначається, що перевірку призупинено. Це говорить про те, що ніхто нічого не знайшов, однак до виборів, думаю, ми якісь нові вигадки все одно почуємо. Щось таке, начебто Черкаська міська рада неправильно приймала бюджет, або фінансувала державні органи влади, а робити цього нібито не мала права. Тобто коли ми допомагали управлінню поліції, державної пожежної служби, перераховували субвенції облдержадмінастрації для подальшого фінансування вирішення нагальних проблем, – то тепере це розглядають як суперпорушення”, – наголосив Бондаренко.

Він також наголосив, що, подаючи позов до Зеленського, не бажає якогось покарання для Президента. Він хотів би, що Президент вибачився і побудував конструктивний діалог із органами місцевого самоврядування та всіма громадянами, адже перед законом мають бути рівними всі.

Залиште коментар