Автобус врізався у колону, що показує топонімічний кордон Катеринопільського району

Автобус врізався у колону, що показує топонімічний кордон Катеринопільського району

Автобус, що їхав з Києва протаранив колону з написом «Катеринопільський район». На щастя обійшлось без людських жертв. Про це повідомило видання “Вісті Черкащини”.

5 червня вечірній автобусний рейс з Києва не зміг перетнути топонімічний кордон Катеринопільського району, врізавшись у колону, яка показує де починається територія району. І хоч у салоні автобусу були пасажири з дітьми, на щастя ніхто не постраждав. Загалом, пасажирів було не багато і внаслідок аварії вони відбулись легким переляком. За розповідями очевидців, людей, які не змогли доїхати додому через аварію, підібрали три попутних автомобілі.

У соцмережах катеринопільчани жваво обговорюють пригоду. Чимало учасників дискусії говорять, що у аварію автобус потрапив через дощенту розбите “фурами” дорожне покриття. Говорять такожд і про те, що це вже не перше ДТП, спричинене поганим станом покриття проїжджої частини.

Адже торік у жовтні на цій же дорозі  неподалік Єрок через вибоїни у кювет злетів мікроавтобус з водієм та трьома пасажирами. На щастя, тоді теж обійшлося без жертв.

Залиште коментар