Автомобільні перегони Timeattack проведуть у Черкасах

Автомобільні перегони Timeattack проведуть у Черкасах

У Черкасах продовжують розвивати автомобільний спорт. Вже 6 жовтня містяни матимуть змогу побачити перегони Timeattack (Тайм аттак). А найвідважніші навіть можуть взяти участь.

Про це інформує сайт “Про все“.

Timeattack – це різновид кільцевих перегонів, коли пілотам потрібно показати найкращий час у заїздах.

– Такі перегони постійно проходить у Києві, Полтаві, Одесі, Дніпрі. Там під Тайм аттак використовують спеціально обладнані треки. І дуже часто серед учасників цих перегонів можна побачити черкащан. Тому ми вирішили, що настав час організувати такі змагання і в нашому місті, – розповідає співорганізатор перегонів Володимир Сидоренко. – До того ж це видовищні перегони, які точно сподобаються глядачам.

Позмагатися в Timeattack можуть всі охочі водії. Організатори зауважують, що для участі не обов’язково бути автоспортсменом.

– Змагання відкриті для всіх охочих. Для участі підходять серійні автомобілі, якими їздять у повсякденному житті, – додає Володимир. – Часто на вулицях міста можна побачити, як люди перевищують швидкість, чи влаштовують якісь перегони між собою і цим наражають на небезпеку інших учасників руху. Всіх, хто хоче поганяти, ми запрошуємо на Timeattack. Якщо хочете натискати на газ, то робіть це закритій території і під наглядом професійних маршалів.

Наразі вже зареєструвалося понад 20 учасників з Черкас. Водночас на черкаські перегони обіцяють приїхати і пілоти з інших областей

Локацією для Timeattack обрали кільце в Південно-Західному районі на перетині вулиць 30 років Перемоги та Руставі.

Детальніше про перегони та про реєстрацію можна довідатися у Фейсбуці https://bit.ly/2m2lQaY та на сайті організаторів http://tl24.ck.ua/

Залиште коментар