«Батьківщина» підтримує черкаських партійців, які виступили проти свавілля влади

«Батьківщина» підтримує черкаських партійців, які виступили проти свавілля влади

Народні депутати від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв та Іван Крулько прибули у Черкаси, щоб підтримати черкаських партійців, які виступили проти соціальної несправедливості і пом’якшили карантинні заходи для малого та середнього бізнесу.

Як повідомила пресслужба обласного партосередку, 4 травня, міський голова Черкас, голова обласної парторганізації Анатолій Бондаренко, члени виконавчого комітету Черкаської міської ради, зокрема заступник міського голови, партієць Ігор Волошин, з’явились за надісланими їм повістками на допит слідчого управління ГУНП України в Черкаській області. Вони мали дати свідчення про нібито незаконне рішення про послаблення карантину для місцевих підприємців. Натомість до приміщення їм потрапити не вдалося. Як виявилося, допит відмінили.

Під стінами будівлі відбувся мітинг за участі представників «Батьківщини», «Свободи», Нацкорпусу, профспілки підприємців «Солідарність» та руху SaveФОП.

До мітингу долучилися і народні депутати від «Батьківщини».

«Ми приїхали підтримати нашого колегу, однопартійця, мера Черкас Анатолія Бондаренка. І питання тут не у самому карантині. Карантину дотримуються скрізь, зокрема і в Черкасах. Питання в тому, що немає правди і справедливості.

Чому коли в Україну прилітає літак з гуманітарною допомогою до українців Президент не каже, що її доставив комерційний літак і потрібно подякувати підприємцям, які виклали свої гроші, аби ця гуманітарна допомога надійшла. Чому немає правди? І наступне – чому немає справедливості? Чому одні можуть працювати і там не буде спалаху коронавірусу, а іншим не можна, бо у них буде спалах коронавірусу. Чому в аптеку може зайти людина і купити ліки, а в маленький магазинчик, який дотримується таких же правил, не може? Питання саме у відсутності справедливості, яку відчувають люди. Тому нині так як це відчуває мер Черкас Бондаренко, так цю несправедливість відчуває мер кожного міста», – сказав Іван Крулько, виступаючи перед мітенгарями.

Він наголосив, що в Україні повинні діяти одні правила для всіх. Щоб Президент і вся його свита навчилися говорити людям правду.

«Або всі на карантині, або усі працюють, включаючи малих підприємців, які знаходяться на межі виживання. Я вважаю, що ні міська рада, ні міський голова Черкас не порушили жодних норм закону. Саме тому допит відмінений, бо немає чого пред’явити. Вони самі розуміють, що все це шито білими нитками» – сказав Іван Крулько.

І нагадав, що на виборах 73% українців проголосували проти брехні і несправедливості. Тож Президент не може продовжувати творити те саме, що й попередня влада.

Залиште коментар