«Безвідповідальність деяких депутатів вражає!», – Анатолій Бондаренко

«Безвідповідальність деяких депутатів вражає!», – Анатолій Бондаренко

Позачергова сесія Черкаської міськради, призначена на 1 липня, знову не відбулася. Депутати не зібралися. Виконати свої обов’язки перед виборцями прийшло усього 13 обранців. У повному складі проігнорували засідання «Європейська солідарність» та «Партія вільних демократів».

На засідання виносилися питання відставки двох членів виконавчого комітету: секретаря міськради Ярослава Нищика та заступниці мера Людмили Бордунос. Раніше вони написали заяви на звільнення, утім затвердити їхню відставку мають депутати голосуванням на сесії. Також потрібно було розглянути декілька заяв щодо передачі земельних ділянок у власність відповідно до рішень суду.

Оскільки кворум не зібрався, розглянути ці питання не було можливості.

«Безвідповідальність деяких депутатів вражає. Це змушує міську раду виплачувати значні кошти з бюджету, тому що Бордунос і Нищик не звільнені. Крім того, залишаються нерозглянутими більше тисячі земельних питань та інших, важливих для життєдіяльності міста. Такі речі мене обурюють. Думаю, що депутатам, які ігнорують засідання, дадуть достойну оцінку виборці. А ми ж будемо діяти згідно закону про місцеве самоврядування і спільно з юридичним департаментом шукати шляхи, як рухатися далі в цій ситуації», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар