Біля Будищ у Черкаському районі завершують ремонт дороги

Біля Будищ у Черкаському районі завершують ремонт дороги

Завершується влаштування фінішного шару асфальтобетонного покриття на автодорозі Р–10 у Черкаському районі. Про це інформують у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

Завершується влаштування верхнього, фінішного шару асфальтобетонного покриття на автодорозі Р–10 /Р-09/–Черкаси–Чигирин–Кременчук на ділянці км 52+800 – км 58+800 від села Мошни через село Будище Черкаського району у напрямку Черкас. Також на цій ділянці автодороги Р–10 проводяться роботи із влаштування прикромкових лотків, бортового каменю та влаштування водопропускних труб.
У 2020 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі Р-10 буде відновлено дорожнє покриття на 30 км автодороги у Черкаському районі.

1 коментар до цієї статті

  1. Добре, що дороги будують. І дуже погано, що відповідальні за технадзор і їх приймання СЛІПІ – чи в силу своєї кваліфікації чи від отриманих хабарів. Після дощу хтось перевірив схід води з асфальту на узбіччя та в ново встановлені лотки – впевнений що ні, а вода стоїть калюжами. То чи довго буде стояти такий асфальт? Крім того, лотки будуть заповнені землею з пагорба, якого належним чином не укріпили

    Відповіcти

Залиште коментар