Благодійний концерт задля порятунку життя воїна АТО відбудеться в Черкасах

Благодійний концерт задля порятунку життя воїна АТО відбудеться в Черкасах

31 березня 2018 року в Черкасах відбудеться благодійний концерт, на меті якого зібрати кошти для лікування онкохворого учасника бойових дій російсько-української війни Анатолія Хотяновича. Про це в соціальній мережі “Фейсбук” інформує член виконавчого комітету на громадських засадах Діана Тяско.
У заході візьмуть участь артисти Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка: Сергій Бобров, Олег Телятник та Павло Гончаров.
Акустичну програму концерту представлять фронтмени черкаських гуртів: «Ефект Метелика», «Сонце в кишені», «Markold», «Naomi», «July 8», черкаський бард Олекса Хуторний та вихованці музичного училища імені Семена Гулака-Артемовського.
На концерт запросили бійців з 92 ОМБР ЗСУ, які підтримають бойового побратима, та військових капеланів Василя та Андрія зі Свято-Троїцького кафедрального собору міста Черкаси.
Організовують концерт Громадська організація «Наш Батальйон» та НУО «Національний Альянс» за сприяння ВГО «Сокіл».
Черкасців запрошують долучитися до благодійного заходу. Організатори закликають врятувати живого героя, адже він пожертвував своїм здоров’ям, перебуваючи на захисті Української Держави.
Концерт розпочнеться о 15:00 в залі Черкаського музичного училища імені Семена Гулака-Артемовського, що за адресою: вулиця Байди Вишневецького, будинок 6.

Залиште коментар