Благоустрій об’єктів вуличної інфраструктури триває у Черкасах

Благоустрій об’єктів вуличної інфраструктури триває у Черкасах

У Черкасах триває благоустрій об’єктів вуличної інфраструктури. Про це інформують у Черкаській міській раді.

Міський голова Анатолій Бондаренко проінспектував хід виконання ремонтних робіт, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку на 2020-ий рік. Побував, зокрема, на вулицях Бидгощській, Хрещатик та Олени Теліги. Тут укладають нове дорожнє покриття та ремонтують заїзди.

Він підкреслив, що міський голова – це не кабінетний чиновник, тож чимало господарських питань має вирішувати безпосередньо на місці.

На вулиці Хрещатик, за його словами, провели поточний ремонт покриття. Оновили ділянку від вулиці Крилова до Героїв Чорнобиля (раніше – Пролетарська).

– На цьому відрізку дороги уклали асфальтне покриття, залишилося вирішити питання облаштування узбіч, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Повним ходом розгорнувся ремонт і на вулиці Бидгощській. Її ремонтують на ділянці від Різдвяної до міжквартального проїзду від вул. Гетьмана Сагайдачного до будівлі 175 по Різдвяній. На сьогодні тут провели роботи із влаштування основи піщано-щебеневою сумішшю, розпочали укладати нижній вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші. За день на вулиці Бидгощській продовжать укладати верхній шар.

Залиште коментар