Близько 155 мільйонів заборгували споживачі Черкаській ТЕЦ

Близько 155 мільйонів заборгували споживачі Черкаській ТЕЦ

«Черкаська ТЕЦ», як Виконавець послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води, забезпечила надійне теплопостачання житлових будинків, бюджетних установ та юридичних споживачів міста Черкаси впродовж опалювального періоду 2019-2020рр.

Утім, станом на 01.07.2020 р. заборгованість населення за отримані послуги склала 155 мільйонів гривень.

Це, наголошують на підприємстві, ускладнює проведення повноцінної підготовки теплофікаційного обладнання та теплових мереж Черкаської ТЕЦ до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років, а також виконання інвестиційних програм у повному обсязі. Адже, для своєчасного початку та надійного проходження наступного опалювального періоду підприємству необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання та закупівлю палива, а також провести модернізацію обладнання в рамках виконання інвестиційної програми.

Адміністрація відокремленого підрозділу «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів із проханням терміново погасити наявну заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

З питань оплати існуючої заборгованості та укладання договорів реструктуризації боргу необхідно звернутися до юридичного відділу ВП «Черкаська ТЕЦ» за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76 або за тел. 050-27-15-606, 050-27-15-153.

У разі несплати та накопичення суми боргу ВП «Черкаська ТЕЦ» скористається наданим їй, згідно з чинним законодавством, правом подання судових позовів на боржників та примусового стягнення боргу через Державну виконавчу службу, шляхом накладення арешту на банківські рахунки та карти, арешту та реалізації рухомого та нерухомого майна боржників, внесення боржників до Єдиного реєстру боржників України та заборону виїзду за кордон.

Вчасне звернення до юридичного відділу Черкаської ТЕЦ та вирішення питання реструктуризації оплати заборгованості дозволить боржникам уникнути можливих негативних наслідків.

Водночас, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» висловлює подяку сумлінним та дисциплінованим споживачам, які здійснюють своєчасні розрахунки за отримані послуги.

Залиште коментар