Близько 21 мільйона гривень виділять з міського бюджету на будівництво дитсадочка

Близько 21 мільйона гривень виділять з міського бюджету на будівництво дитсадочка

Черкаський міськвиконком підтримав виділення 20,9 млн грн. на будівництво дитсадочка у мікрорайоні Митниця. Його планують звести за адресою вул.Героїв Дніпра, 87.

Дошкільний навчальний заклад будуватимуть на умовах співфінансування із державою. Раніше у держбюджеті на це вже передбачили 79 млн.грн.

«До мене, як до депутата, неодноразово зверталися жителі Митниці і говорили про необхідність ще одного дитсадка у мікрорайоні. За моєю пропозицією були виділені кошти на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва дитячого садочку. Анатолій Бондаренко зміг домовитися з облдержадміністрацією про співпрацю у цьому питанні. Я радий, що цей проект планомірно рухається до реалізації. Ми вже проголосували за передачу проектно-кошторисної документації, Верховна Рада підтримала виділення коштів з держбюджету на співфінансування. Завтра на сесії депутатський корпус міськради має затвердити ухвалене сьогодні рішення виконкому щодо виділення 20,9 млн грн. з міського бюджету. Наявність фінансування дасть можливість вже розпочати будівництво», – прокоментував секретар міської ради Юрій Тренкін.

Залиште коментар