Бондаренко прокоментував новий імовірний склад виконкому

Бондаренко прокоментував новий імовірний склад виконкому

Попри перемогу у другому турі виборів на посаду міського голови Черкас, Анатолій Бондаренко не приховує, що результати голосування стали для нього «холодним душем». Не відбулося прогнозованої його командою перемоги в першому турі та й розрив у другому з Віктором Євпаком не був надто значним.

– Це був як «холодний душ», я відверто кажу, — коментує результати місцевих виборів у студії «ВиЧЕрпно» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. — І на сьогоднішній день я думаю, як працювати над тими помилками, які були в попередній каденції, як самореалізуватися. Напевно, потрібно більш відкрито працювати, щоб громада міста знала…

Розмірковує очільник Черкас і над новим складом виконавчого комітету. Уже на найближчих сесіях міської ради мають обрати секретаря міськради та нових заступників.

– Не секрет, що я запропонував усім фракціям обрати заступників міського голови і взяти відповідальність за напрямок роботи. Беріть ділянку роботи і показуйте результат. Через три місяці підіб’ємо перші підсумки, через 6 місяців — другі, через рік — терті. Перші — не справилися отримуєте жовту картку, другі — помаранчева, треті — червона і до побачення, — висловив свої побажання по роботі майбутніх заступників Анатолій Васильович.

За його словами, фракція «За майбутнє» на посаду заступника запропонувала кандидатуру Сергія Тищенка, ОПЗЖ — Олега Кашка, ЄС наразі визначається між трьома партійцями — Сергієм Кудактіним, Сергієм Рубаном та Русланом Батиром, фракції «Батьківщина» та «Слуга народу» запропонували Юрія Тренкіна та Василя Мойсієнка відповідно на посаду секретаря міськради.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео:

Залиште коментар