Бондаренко розповів, що було б, якби він мав монобільшість у міськраді (відео)

Бондаренко розповів, що було б, якби він мав монобільшість у міськраді (відео)

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку було «надзвичайно важко» працювати з нинішнім складом міськради: дався взнаки постійний політичний шантаж різних політичних груп і депутатів.

Про це мер міста сказав у інтерв’ю телеканалу «Антена», пише “Прочерк“.

– Але я вам відверто скажу: в оцих умовах я приклав максимальні зусилля, щоб місто працювало, щоб місто розвивалося, – сказав Анатолій Бондаренко. – І результати говорять самі за себе: сьоме місце в рейтингу комфортності міст серед усіх міст України, перші місця в 2016-2019 роках за кількістю відремонтованих доріг і багато чого іншого… Як би я працював, якби в мене була монобільшість? Я вам відверто скажу: я навіть не сумніваюся, що наше місто отримало б лідируючі позиції за комфортністю: воно мало б перше-друге-третє місце. І я оце на сто відсотків кажу, бо я знаю свій характер – я максималіст. І я думаю, що цього результату ми досягнемо в наступній каденції.

При цьому Анатолій Бондаренко заперечив, що ухвалив остаточне рішення брати участь у осінніх виборах міського голови Черкас. Але зауважив, що в разі, якщо балотуватиметься, то вестиме у раду свою команду професіоналів.

Залиште коментар