“Боротьба” з рекламою в маршрутних автобусах триває у Смілі

“Боротьба” з рекламою в маршрутних автобусах триває у Смілі

20 січня 2018 року в м.Сміла Національним Корпусом було проведено зачистку маршрутних автобусів від реклами на склі. Про це інформує “Рідний край“.

На думку активістів, наліпки  заважають пасажирам, а також є незаконними відповідно до Закону України “Про рекламу”. До цієї акції вже понад місяць попереджалися власники автобусів, зокрема Даценко П.І., директор Прат “Смілянське АТП 17128”, проте вони свого слова не дотримали та рекламу не прибрали.

У свою чергу інший член нового смілянського виконкому – директор Смілянського АТП Петро Даценко вважає таку поведінку активістів не «акцією», а хуліганством і самоуправством, передає Сміла.ua. Він подав заяву у поліцію про те, що у період13.00 до 15.00 на автобусних зупинках м.Сміла група невідомих осіб, що називають себе активістами, заходила у автобуси, щоздійснювали перевезення пасажирів за маршрутом №№30, 34, 17.

«Грубо порушуючи громадський порядок, із зневагою, що супроводжувалася зухвалістю та цинізмом, заважали водіям автобусів виконувати свої посадові обов’язки, що загрожувало безпеці руху та внаслідок чого могли постраждати пасажири та інші учасники руху. Дані особи зірвали у цих автобусах рекламу, соціальну реклам, графіки та маршрути руху, погрожували водіям, заважали пасажирам», – йдеться у заяві в поліцію.

– Це вже не перший випадок, коли невідомі особи, що називають себе активістами, здійснюють щодо ПрАТ «Смілянське АТП 17128» хуліганські дії зметою завдати нашому підприємству шкоди і перешкоджати у веденні господарської діяльності, – говорить директор ПрАТ «Смілянське АТП 17128» Петро Даценко. Він звертався до Смілянського ВП ГУНП ще у серпні минулого року щодо хуліганських дій, але відповіді від поліції досі не отримав. Тож звернувся повторно, щоб самоуправців таки притягнули до відповідальності, а прокуратуру просить проконтролювати дії поліції.

– Я вважаю, що хлопці правильно зробили, що здерли ту рекламу. Дійсно, зараз рано темніє, Сміла погано освітлюється і так нічого не видно за вікном, ще й та реклама висить, – розповідає смілянка Вікторія Карпенко. – Перевізники ціни за квитки деруть, за рекламу беруть, а про якість послуг не дбають.

– А мені подобалась реклама в автобусах, з цих оголошень можна було дізнатися багато цікавого про події в місті, – заперечує її сусідка Ольга Власенко. – Активісти дійсно похуліганили, так робити не можна. Про все можна було нормально домовитись із керівництвом АТП, а не чинити самоуправство.

Залиште коментар