Бронювати на липень тури до Європи розпочали черкаські туристи

Бронювати на липень тури до Європи розпочали черкаські туристи

Черкаські туристи почали бронювати на липень тури до Туреччини, Греції, Кіпру, Чорногорії та Хорватії. Про це Суспільному розповіла директорка одного з турагентств Олена Найчук.

Із 15 червня відновлюють міжнародне авіасполученння і частина країн відкриває кордони для українських туристів, повідомила радниця Міністра інфраструктури України Руслана Данилів. Куди можна планувати подорожі – дізнавалися журналісти Суспільного.

Черкащанка Валентина Гуріна у травні мала летіти відпочивати до Туреччини, однак через карантин свій тур перенесла на середину липня. Жінка розповіла, що не боїться планувати відпустку, її тур триватиме тиждень.

Через пандемію COVID-19 змінюються умови турів, зазначила директорка одного з черкаських турагентств Олена Найчук:

“Кожна країна ухвалює різні рішення. Але розкажу про найпопулярнішу – Туреччину. Там туристів зустрічатимуть, як і раніше. Але якщо раніше доводилося чекати по півтори години поки зберуться всі люди, зараз автобус із туристами заповнюватимуть тілька на 50 відсротків, тобто він швидше поїде. В готелях зберігається функція Олл Інклюзів, але їжа буде за скляною вітриною. Дистанція між шезлонгами має бути не менша, ніж півтора метра”

Не всі країни вимагають самоізоляції туриста після прибуття. Зі слів Олени Найчук, найпопулярніші направлення: Туреччина, Кіпр, Греція, Чорногорія, Хорватія належать до зеленої зони, тобто люди опісля прильоту не будуть на самоізоляції.

Радниця міністра інфраструктури України Руслана Данилів у коментарі Суспільому повідомила, що з понеділка 15 червня українці можуть подорожувати до Туреччини без обмеження кордонів та без тестування по прибуттю. Такі самі умови в Албанії та Сполучених Штатах Америки також без обмежень на кордоні готові приймати українців. Великобританія прийматиме із дотриманням 14-денного карнтину.

“Із 27 червня українці зможуть подорожувати до Тунісу із тестуванням по прибуттю. І, звичайно, буде розгялдатися варіант відкриття кордонів після покращення епідситуації в Україні” зазначила Руслана Данилів.

З її слів, можна буде вже із 1 липня готувати мандрівки до Кіпру, Чорногорії, Грузії та Греції.

Залиште коментар