Будівництво майданчика для занять кросфітом триває у Черкасах

Будівництво майданчика для занять кросфітом триває у Черкасах

Кросфіт під відкритим небом: на пляжі «Казбетський» продовжують облаштовувати сучасний майданчик для силових тренувань. Нині тут тривають підготовчі роботи, зокрема, проводять земляні роботи та з допомогою спеціальної техніки очищають територію.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Раніше, нагадаємо, на цьому майданчику провели асфальтування бігових доріжок та облаштували освітлення. Далі тут розпочнуть укладати гумове покриття для тренувань спортсменів.

Нагадаємо, пляж «Казбетський» розташований між узвозом Білоцерківським та узвозом Івана Франка. Його площа сягає 4,2 га.

Для довідки:

Кросфіт (з англ. CrossFit) – брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту.

До тренування з кросфіту можуть бути включені вправи з HIIT (високоінтенсивні інтервальні тренування), важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену.

Тренування не займають багато часу (30–45 хвилин), завдяки різноманітності методів і кросфіт вправ дуже просто регулювати складність і навантаження, вони підійдуть будь-якій людині в незалежності від її віку, гендерної приналежності й початкової фізичної підготовки.

Залиште коментар