Через «Голос» та «Слуг народу» рада провалила голосування за відтермінування касових апаратів для ФОП

Через «Голос» та «Слуг народу» рада провалила голосування за відтермінування касових апаратів для ФОП

Верховна Рада України не змогла проголосувати за законопроєкт №4313, який мав на меті відтермінувати запровадження «касових апаратів» (PPO) для фізичних осіб-підприємців. За документ проголосували 212 нардепів із 226 необхідних.

Законопроект не прийняли через неголосування частини депутатів «Слуги народу» та «Голосу». А саме фракція Зеленського віддала за компромісний закон лише 106 з 247 голосів, або менше половини. В «Голосі» лише 7 з 19-ти, або 37%.

Законопроєкт №4313 було внесено в Раду 3 листопада. Впровадження РРО планувалося відстрочити до наступного року.

У тексті законопроєкту пропонувалося дозволити не використовувати касові апарати платникам єдиного податку другої – четвертої груп незалежно від виду діяльності, якщо їх річний дохід не перевищує мільйон гривень.
Якщо ж річний дохід ФОП перевищує мільйон гривень, то для них використання касових апаратів є обов’язковим.

Як зазначила з цього приводу лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, зрив голосування свідчить лише про одне – відбувається свідоме знищення українського середнього класу.

Водночас Юлія Тимошенко запевнила, що «Батьківщина» продовжуватиме боротися за те, щоб малі підприємці мали можливість працювати, створювати робочі місця та годувати власні сім’ї.

«Ми не опускаємо рук і вимагаємо на наступному сесійному тижні ще раз поставити це рішення на голосування. Малі підприємці, яких зараз хочуть знищувати касовими апаратами, мають бути врятовані й ще на півтора року отримати право жити. А за ці півтора року ми повинні взагалі скасувати такі вимоги й дати можливість самозайнятим людям працювати далі», – наголосила Юлія Тимошенко.

 

 

Залиште коментар