Черкаська «Батьківщина» підписала Меморандум про співпрацю з ГО «Рух реформації»

Черкаська «Батьківщина» підписала Меморандум про співпрацю з ГО «Рух реформації»

Черкаська обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 29 серпня 2020 року, підписала Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Рух Реформації».

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, від імені цих організацій документ підписали голова обласної парторганізації Юрій Тренкін та керівник ГО «Рух реформації» Валерій Бєляєв.

У заході взяли участь депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Наталія Кравцова та керівник політичного напрямку громадської організації Вадим Рудишин.

«Дуже приємно, що до нас долучилися люди з високими цінностями, духовністю. Мені дуже приємно вітати їх у родині «Батьківщини». «Рух реформації» – християни, які сповідують цінності, що дуже близькі мені, як людині, цінності, які задекларовані в основних засадах нашої партії. Ми сьогодні підписали документ, який буде взірцем для всіх інших політичних партій, який стверджує, що Україна є державою християнською, що в нашій країні є і будуть існувати християнські цінності, які ми завжди будемо сповідувати і оберігати. Дякую за довіру і вітаю вас у команді «Батьківщини»», – сказав Юрій Тренкін.

У свою чергу Валерій Бєляєв зазначив, що підписання цього важливого для обох підписантів документу не відбулося спонтанно.

«До підписання цього Меморандуму ми йшли кілька місяців. Були роздуми, перемовини, спільна праця над напрацюваннями документу. Ми зважували ризики, думали про наше майбутнє, адже не з кожною політичною силою можна пов’язати добрі надії для нашої держави». «Батьківщина» – партія, яка пройшла складний шлях. Я вважаю, що ця політична сила пережила багато знакових моментів, важливих для нашої держави, і це відіграло важливу роль щодо прийняття рішення про підписання Меморандуму. Ми довіряємо один одному», – наголосив Валерій Бєляєв.

Він також повідомив, що у громадській організації вирішили, що християни з протестантських, православних та інших церков, які тісно пов’язані з діяльністю ГО «Рух Реформації», можуть іти кандидатами у депутати разом із «Батьківщиною». Валерій Бєляєв також подякував Юрію Тренкіну за довіру та всім християнам, які долучилися до цієї справи.

Наталія Кравцова зауважила, що знаковим є підписання такого документа саме у День пам’яті, 29 серпня. Вона наголосила, що ще на початку перемовин між двома організаціями для неї не було навіть сумніву, що такий Меморандум потрібно підписувати.

«Я особисто, як людина, підписала його ще близько місяця тому. Тому, що я сповідую християнські цінності, родинні цінності. Тут є люди, які знають мене дуже давно. Тож я відверто кажу, що для мене цінності сімейні, християнські стоять вище, ніж партійні, особисті чи будь-які інші. Тому я дуже пишаюся цією подією. Адже зараз ми творимо історію», – сказала Наталія Кравцова.

«Дуже приємно, що партія «Батьківщина» перша із тих партій, які є в Черкасах задекларувала вірність християнським принципам. Ми надіємося, що й інші партії, сповідуватимуть християнські цінності, біблійні цінності, також заключатимуть угоди про співпрацю», – зауважив Вадим Рудишин.

Із текстом документу можна ознайомитися за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/16sFunfGoDpCTCr00HCgzKMaGXK5cs0lFyC7cf8eAKoc/edit?usp=sharing.

Залиште коментар