Черкаські «батьківщинівці» виступили проти підвищення тарифів ЖКГ

Черкаські «батьківщинівці» виступили проти підвищення тарифів ЖКГ

У п’ятницю, 19 лютого, депутати Черкаської обласної ради на засіданні сесії проголосували за ініційоване фракцією «Батьківщина» звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про врегулювання питання підвищення тарифів.

Про це інформують на сайті обласної парторганізації.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, із текстом звернення присутніх у залі депутатів ознайомив голова фракції «Батьківщина» Семен Радченко. Він, зокрема, наголосив, що в умовах тривалого карантину, зростання безробіття, відбувається падіння економіки та продовжується тиск держави на громадян.

«За останні півроку вартість природнього газу для населення зросла вдвічі, суттєво зросли і тарифи на енергоносії. Підвищення тарифів вже відобразилося в платіжках населення, а в подальшому спричинить зростання цін на товари та послуги, що стане додатковим фінансовим тягарем для українців», – зауважив «батьківщинівець».

Він також звернув увагу присутніх, що за останні роки обсяг субсидій у витратах Державного бюджету України зменшився майже вдвічі.

«Враховуючи зазначене, а також стурбованість мешканців громад області, численні звернення споживачів до місцевих рад та їх виконавчих органів, скрутне становище значної кількості українців, ми наголошуємо на необхідності недопущення зростання цін на природний газ, електроенергію, тарифів на розподіл (доставку) природного газу», – підсумував Семен Радченко.

Звернення підтримано більшістю голосів депутатів обласної ради.

Залиште коментар