Черкаські “батьківщинівці” взяли участь у Всеукраїнській акції проти розпродажу землі

Черкаські “батьківщинівці” взяли участь у Всеукраїнській акції проти розпродажу землі

Тисячі українців вийшли на всеукраїнську акцію проти продажу рідної землі, яка проходила під Верховною Радою. Долучилися до акції і 400 представників з Черкащини.
Під час виступу на велелюдній акції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала людей об’єднатися та протистояти розпродажу української землі.

Юлія Тимошенко наголосила, що президент та парламент повинні дослухатися до основних вимог народу, адже лише люди мають право визначити долю 72% територій, які за Конституцією їм належать.

«Потрібно негайно ухвалити закон про референдум і дати людям право визначати ключові питання щодо долі країни. На референдумі 75% українців збираються проголосувати проти розпродажу землі іноземцям. Тому спочатку референдум, а потім вже закони», – наголосила лідер партії.

“Черкаські “батьківщинівці” разом з представниками інших політичних партій, громадських організацій та небайдужих громадян прийшли сьогодні під стіни парламенту, щоб вимагати від народних депутатів ухвалення рішень на користь народу. А саме, ми вимагаємо зняти з розгляду законопроекти, які відкривають розпродаж землі та ухвалити законопроєкт “Про всеукраїнський референдум”. Негайно, вдже до кінця цього року, продовжити мораторій на продаж землі на три роки! Оголосити всеукраїнський референдум і запитати у людей, чи дають вони згоду на продаж землі!”, – пояснив керівник Черкаської міської організації ВО “Батьківщина” Роман Діскант.
“За результатами соціологічних опитувань, тотальна більшість українців проти розпродажу української землі. Я вважаю, що до проведення референдуму не можна розглядати будь-які закони про землю”, – додав учасник акції, депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Зазначимо, що акція «Ні – продажу землі!» набула довгострокового формату. Сталося це після тривалих сутичок із поліцією, коли активісти все ж таки розклали намети по вулиці Михайла Грушевського.

Залиште коментар