«Черкаські діти мають навчатися у гарних умовах!», – «батьківщинівець» Юрій Тренкін

«Черкаські діти мають навчатися у гарних умовах!», – «батьківщинівець» Юрій Тренкін

Керівник Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін на запрошення представників батьківського комітету відвідав школу №33. Він проконтролював хід робіт із ремонту коридорів та вивчив проблематику навчального закладу.

За словами представниці батьківського комітету Віти Москаленко, у школі необхідно відремонтувати класи. Особливо вона занепокоєна станом кабінету №301, у якому навчається 6-Б клас.

«Ми звернулися до Юрія Васильовича, тому що знаємо, що завдячуючи його позиції розбудовується вся Митниця. Ми б дуже хотіли покращити стан нашої школи. А особливо нашого класу. У кабінеті потрібно зробити ремонт, замінити освітлення і поставити нові шафи, оскільки наявні перебувають в аварійному стані. У керівництва школи і батьків немає коштів на вирішення цих питань. Дуже рада, що Юрій Васильович відгукнувся нам допомогти», – говорить Віта Москаленко.

«Зобов’язують до кінця тижня за свій кошт відновити освітлення і написати депутатський запит стосовно виділення коштів на поліпшення всіх класів, які потребують ремонту», – зазначив Юрій Тренкін.

За його словами, у школах мікрорайону Митниця, яким він опікується як депутат міської ради, заплановано проведення низки ремонтних робіт.

«В цьому році заплановано ремонт коридорів в 33 школі, в 31 школі мощення і ремонт актової зали, 34 школа – утеплення і ремонт спортзали. Я разом з фракцією ВО «Батьківщина» буду стежити за тим, щоб усі заплановані роботи були виконані вчасно і в повному обсязі. Адже наші діти мають навчатися у гарних умовах», – підкреслює «батьківщинівець».

 

Залиште коментар