Черкаські лікарні продовжують оснащувати медичним обладнанням

Черкаські лікарні продовжують оснащувати медичним обладнанням

Міський голова Анатолій Бондаренко розповів, яке обладнання закупили в лікарні Черкас від початку нинішнього року.

Про це він повідомив на своїй особистій сторінці в соціальній мережі «Facebook».

«Хочу ознайомити вас – як платників податків до міського бюджету – з цифрами, які краще за будь-які слова продемонструють спроможність міської влади боротися з епідеміями та дбати про здоров’я жителів Черкас, – написав Анатолій Васильович. – Отже, звітую про те, яке медичне обладнання було придбано коштом міського бюджету за цей рік для лікарень нашого міста».

За його словами, нове обладнання та медичне устаткування закупили для Третьої Черкаської міської лікарні ШМД та міської інфекційної лікарні.

У 3-тю лікарню нині придбали сучасні медичну ангіоргафічну та кардіологічну рентген систему, ультразвукову діагностичну систему, комплект обладнання для проведення імуноферментного дослідження та систему ПЛР.

Для міської інфекційної лікарні закупили ультразвукову діагностичну систему, дефібрилятори, монітор системи моніторингу стану пацієнта, мобільну рентгенівську систему та апарат ШВЛ.

Як інформує Анатолій Бондаренко, вже укладені угоди на придбання медичного обладнання та засоби індивідуального захисту для медиків. Зокрема: монітор пацієнта (47 шт.), концентратор кисню для медичного використання (31 шт.), насос шприцевий (10 шт.), апарат ШВЛ (22 шт.), рентгенівську систему (4 шт.), приліжковий монітор (4 шт.), пульсоксиметр (56 шт.), відеоларингоскоп (2 шт.), комплект обладнання для проведення ІФА (1 шт.), систему ПЛР (1 шт.), медична ангіоргафічна та кардіологічна рентгенсистема (1 шт.), ультразвукова діагностична система (2 шт.), фільтр дихальний (1244 шт.), швидкі тести для діагностики грипу А та В (50 шт.), експрес-тести для визначення антигена до вірусу COVID19 (2115 шт.), халати ізоляційні медичні одноразові (53985 шт.), костюми біологічного захисту (16635 шт.), респіратори (28153 шт.), захисний щиток (6452 шт.) та захисні окуляри (2908 шт.).

Залиште коментар