Черкаські волонтерки підготували передачу для військових (відео)

Черкаські волонтерки підготували передачу для військових (відео)

Теплі шкарпетки, ковдри та подушки підготували черкаські волонтерки, щоб передати на схід. Зі слів голови комітету самоорганізації населення “Дніпровський” Любові Здоровенко, через карантин працюють переважно по домівках. Про це йдеться у сюжеті “Суспільного“.

Нову передачу волонтерки між собою називають “теплою”. Бо тут ковдри, подушки звичайні й “підкови”. Шиють з обрізків тканин та меблевих відходів. Якість і зручність усіх виробів перед тим, як віддати на передову, перевіряли на собі, розповіла волонтерка Ніна Снєд. Так і знайшли ідеальний варіант.

Аби все це було легко транспортувати, – волонтерки шиють речові мішки. До них поміститься не лише найнеобхідніше.

“Це такий мішок, коли хлопці переїжджають з місця на місце їм все треба скласти, і вони попросили нас пошити, спочатку просили відремонтувати, а потім ми почали шити”.

Із початку карантину почали шити ще й маски. Розмір стандартний, а дизайн – різний, зауважила Ольга Захаржевська. Матеріали для виробів приносять небайдужі. Але швейного приладдя в КСНі немає, тож все доводиться носити додому.

Якому підрозділу конкретно передадуть усі ці вироби, не відстежують. Важливо, аби вони стали у нагоді, повідомила голова комітету самоорганізації населення “Дніпровський” Любов Здоровенко.

“Ми там ніколи не були, ми тільки передаємо, і яка є потреба, що нас просять, усе ми виготовляємо. Всі волонтери наші – пенсіонери і пенсії у них невеликі, вони своєю працею вкладаються”.

Допомагають волонтери бійцям ось уже сьомий рік поспіль. І зупинятися не збираються.

1 Comment до цієї статті

  1. Черкаси – Троє черкащан-«кіборгів», захисників Донецького аеропорту, звернулися до ветеранської спільноти із закликом зголошуватися на оздоровлення, гарантоване державою. За даними громадської організації «Черкаський правозахисний центр», ветерани Черкащини майже не користуються своїм правом на отримання пільгових медичних послуг. Приміром, в обласному центрі торік санаторно-курортне лікування отримали лише 20 осіб. Хоча, як стверджують в управлінні соцзахисту, бійці із різних причин відмовлялися самі – здебільшого через влаштування на роботу. Закон №4550 передбачає, що держава сплачує половину вартості придбаного чи побудованого житла. Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб запровадили принцип 50 на 50. Цей закон вніс зміни до статті 4 чинного закону “Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва”, якою передбачено можливість для всіх громадян України взяти участь у програмі за принципом – 70% вартості житла вносить учасник програми, 30% – держава.

    Відповіcти

Залиште коментар