Черкаському судді прислали хабар поштою

Черкаському судді прислали хабар поштою

Суддя Христинівського районного суду Черкаської області Михайло Орендарчук заявив про спробу провокації і спробі підкупу через поштове відправлення. Про це йдеться в заяві судді в Вищій раді правосуддя, пише сайт “368.media“.

2 жовтня судді Христинівського районного суду Черкаської області Михайлові Орендарчуку на мобільний телефон прийшло SMS-повідомлення, що на місцеве відділення «Нової пошти» на його ім’я прибула посилка з Івано-Франківська.
Прибувши на пошту, суддя попросив співробітників «Нової пошти» дати йому можливість оглянути посилку, хоча, як зазначив суддя, ніяких посилок він не замовляв і не чекає.
При огляді вмісту посилки з’ясувалося, що в ній знаходяться 200 доларів. Після цього суддя відразу ж викликав поліцію, повідомивши, що має місце провокація.
Суд заявив, що розцінює прислане поштове відправлення з грошима провокацією невідомих осіб, а також втручанням в діяльність щодо здійснення правосуддя.

1 коментар до цієї статті

  1. То так, посміялися, якихось 200 доларів. Жоден суддя в Україні не вважає такі кошти значимими. Навіть 2000 доларів не завжди в ходу в сумі хабарів суддям, бо 50% адвокату віддай, за прикриття і що залишиться?

    Відповіcти

Залиште коментар