Черкаському журналісту через професійну діяльність пошкодили авто (фото)

Черкаському журналісту через професійну діяльність пошкодили авто (фото)

Черкаському журналісту “Про все” Олександру Носенку пошкодили авто, обливши його невідомою рідиною зеленого кольору, схожою на зеленку. Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбук” і пов’язав інцидент із помстою за професійну діяльність, пише “dzvin.media“.

«Сьогодні вранці моя дружина виявила, що наше авто облито якоюсь зеленою рідиною (ймовірно, зеленкою). Я, звичайно, це переживу, витрачу свій час і кошти, щоб це відмити… Але вперто не розумію, кому це потрібно. Хоча… Єдине, станом на зараз, що я можу підозрювати – це “привіт” від фігурантів моїх журналістських розслідувань (опублікованих і тих, що ще в роботі). Тому, я не виключаю тих осіб, про яких згадав у останніх двох матеріалах, стосовно с. Матусів. Якщо цей “привіт” звідти, то це мене ні разу не злякало, панове Іван і Василь. Принаймні люди в ОТГ мені донесли інфу, що у вас добряче “підгоріло” від того, що деякі ваші “мутки” вилізли на загальний огляд. Що маю станом на зараз? Звернення в поліцію, контроль події з боку керівництва Нацполіції, підтримку і охорону від бойових побратимів. Конфліктів з сусідами, за паркомісця чи щось інше виключаю», – зазначив журналіст.

Згодом він додав, що у поліції таки відкрили провадження через хуліганство.

Від редакції. На жаль, черкаські правоохоронці не люблять розслідувати справи щодо журналістів. Убивство Вадима Комарова і досі не розслідувано, а справу про побиття фотокора Ігоря Єфімова під час Майдану нещодавно закрили за строком давності. Сподівання на справедливе розслідування справи про пошкодження авто Олександра Носенка, на жаль, досить примарні.

Залиште коментар