Черкаським борцям вручили новий інвентар

Черкаським борцям вручили новий інвентар

Днями заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом з президентом федерації греко-римської боротьби м. Черкаси, депутатом міської ради від ВО “Батьківщина” Олексієм Мельником передали вихованцям ДЮСШ «Вікторія» спортивну амуніцію та інвентар.

Спортивні трико, спеціальне взуття для боротьби, тренувальні муляжі, SUP-дошки та човен для літнього табору було придбано частково за кошти міського бюджету, а частково за кошти президента Федерації греко-римської боротьби м. Черкаси.

– Незважаючи на юний вік, ці спортсмени мають вже серйозні нагороди, яким може позаздрити будь-хто. Ми ж пишаємося тим, що вони представляють місто Черкаси, і обіцяємо створити всі належні умови для професійного росту наших спортсменів, – сказала Анастасія Чубіна.

Зауважимо, що в минулому році в Черкасах за ініціативи Анатолія Бондаренка було відновлено змагання за Кубок міського голови з греко-римської боротьби. Участь у них взяли більше сотні спортсменів з усієї України.

Президент федерації греко-римської боротьби м.Черкаси Олексій Мельник говорить, що в цьому році також будуть проводити такий турнір. Його приурочать до відзначення 150-ти річчя з дня народження відомого українського спортсмена-борця, шестиразового чемпіону світу з боротьби Івана Піддубного, який прославив Черкащину на весь світ.

– Ми робимо все, щоб перетворити Черкаси у спортивну столицю України. І я радий, що у нас розвиваються всі види спорту і греко-римська боротьба зокрема. Переконаний, що наші юні борці будуть і надалі примножувати перемоги на турнірах та змаганнях і прославляти Черкащину не тільки на всю Україну, а і на весь світ, – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За інформацією з сайту Черкаської міськради

Залиште коментар