Черкаський міськвиконком ухвалив рішення про демонтаж кіосків на  вул. Гоголя

Черкаський міськвиконком ухвалив рішення про демонтаж кіосків на вул. Гоголя

Кіоски у Черкасах по вул.Гоголя, 274 біля універмагу “Добробут” демонтують. Відповідне рішення більшістю голосів ухвалив Черкаський міськвиконком.

Підприємці, які торгують на вулиці Гоголя біля базару, прийшли на засідання, вимагаючи зняти з розгляду питання про знесення кіосків.

Адвокат ТОВ “Добробут”, яке буде реконструювати універмаг, і в оренді в якого перебуває земельна ділянка, заявила, що дані ТС незаконні, про що свідчить судове рішення.

Торговці ж аргументували тим, що їм потрібно десь працювати і годувати сім’ї. У разі знесення погрожували громадським конфліктом.

Після тривалих перепалок, криків та вигуків, за рішення про демонтаж проголосували 6 членів виконкому.

Це викликало невдоволення у присутніх торговців, вони почали заважати проведенню засідання, тож було оголошено перерву.

Під час неї міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся із представниками підприємців. Вони звернулися до мера з вимогою накласти вето на дане рішення виконкому.

«Юристи міської ради вивчать це питання, і якщо вони дійдуть висновку, що рішення міськвиконкому незаконне, я накладу вето. Та наголошую: закон у Черкасах – один для всіх. Усі незаконні тимчасові споруди у нашому місті підлягають демонтажу», – підкреслив Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар