Черкащани здобули перемогу на студентському чемпіонаті України з баскетболу

Черкащани здобули перемогу на студентському чемпіонаті України з баскетболу

У Києві відбувся студентський чемпіонат з баскетболу Таскомбанк – “Київська Русь”. Загалом у цьому етапі взяло участь сім чоловічих та чотири жіночих команди. Про це повідомляє прес-служба БК “Черкаські Мавпи”.

У чоловічому фіналі відбулося черкаське дербі: студенти Черкаського національного універститету в напруженій боротьбі перемогли своїх земляків з Черкаського державного технологічного університету.

Гравці ЧНУ захопили лідерство зі стартових хвилин, коли команду за собою повели гравці “Черкаських Мавп” – Максим Мірошниченко та Олександр Кобець. Останній в свою чергу продемонстрував вражаючі цифри статистики: на рахунку черкасця 36 набраних балів та загальний коефіцієнт ефективності 46.

У третій чверті команді ЧДТУ ледь не вдалося переломити хід гри, коли вони наблизилися до своїх суперників на відстань точного дальнього кидка зусиллями свого бігмена Дмитра Скапінцева, який також записав до свого активу вражаючі цифри статистики: 33 бали та 21 підбирання. Проте провівши рівну останню чверть перемогу одержали гравці Черкаського національного університету з рахунком 114:110.

Прочитайте ще:

Залиште коментар