Черкащанка створює італійську пасту (відео)

Черкащанка створює італійську пасту (відео)

Черкащанка Олена Боднарюк створює італійську пасту. Зі слів жінки, за пів року експериментів “народився” авторський рецепт. До всесвітнього дня макаронів кореспонденти Суспільного поспілкувалися з Оленою, щоб дізнатись, яка вона – справжня італійська паста.

За фахом – економістка, за покликанням – пастамейкерка. Так про себе говорить черкащанка Олена Боднарюк. Три з половиною роки тому вона вперше взялася робити італійську пасту і так декретне хобі стало справою життя.

“Я використовую не звичайне борошно, це така крупка жовтого кольору, ніби манка. Це борошно твердих сортів, його виготовляють закордоном”.

За словами Олени, досягнути ідеальної консистенції не так вже й просто, але не виходить лише в того, хто нічого не робить. Першими дегустаторами пасти були чоловік із донькою.

“Я зробила першу пасту, зварила. Донька їла її із задоволенням. Тоді я зрозуміла, що це реально крута штука, що це дуже смачно”.

Спочатку тісто жінка вимішувала в ручну, згодом придбала професійне обладнання. Кілька рухів і шматочок перетворюється на ціле їстівне полотно. Його розрізають і пропускають через паста-машину. Зі слів Олени, рецепт успіху простий – натуральні інгредієнти і гарний настрій.

“Паста дуже корисна. В складі тіста, яке я роблю – тільки борошно, яйця, і шпинат – це все натуральне, без барвників”.

Також додає чорнила каракатиці, базилік і часник. Але, зі слів Олени, паста не паста, якщо немає соусу.

“Разом з пастою обов’язково має готуватися соус. Потім ми поміщаємо пасту в соус. Тоді буде повноцінна страва, а паста без соуса – самотня”.

Тальятеле, равіолі, лінгвіні та іншими видами пасти Олена тепер пригощає відвідувачів у власному ресторані. З її слів, саме зараз вона відчуває себе на своєму місці.

 

Залиште коментар