Черкаські «батьківщинівці» розповіли про плани розбудови Черкас на 2017 рік

За словами очільника Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Романа Дісканта, представники їхньої політичної сили у міськраді знову виявили активність у наданні пропозицій до «Програми соціально-економічного розвитку Черкас» на 2017 рік. Як результат, до ПСЕРу було включено десятки важливих для черкащан питань.

«У планах на 2017-ий рік – не лише завершити розпочаті проекти, а й попрацювати над новими», – повідомив депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

«Серед наших пріоритетів залишаються медичні та освітні заклади, в тому числі музичні школи. Тут будуть проводитися енергозберігаючі заходи – утеплення фасадів, заміна вікон, тепломережі, встановлення лічильників, які допоможуть заощаджувати енергоресурси», – розповів Роман Діскант.

Крім того обранець наголосив: «У 2017-ому ми працюватимемо над фінансуванням медзакладів. Йдеться не лише про ремонт приміщень чи покрівлі, а й придбання дороговартісного медичного устаткування».

Залишається на часі питання доріг. «Ямковий ремонт окремих ділянок та капітальний головних автошляхів обласного центру триватиме. На фінішній прямій – 3-ій етап дорожніх робіт на Героїв Дніпра. Принагідно розпочнеться облаштування набережної. Вона має бути спортивною з футбольними та баскетбольними майданчиками, для занять кросфітом та велодоріжками», – розповів черкаський «батьківщинівець».

А ще у Черкасах планується збудувати сучасний льодовий палац. Роман Діскант повідомив, що договір про розробку проекту вже підписано із харківськими фахівцями. Передбачається, що на льодовому полі займатиметься хокейна команда Черкас, а у визначені години тут зможуть ковзатися і містяни.

«Бюджет-2017 буде рекордним. І хоча держава збільшує фінансове навантаження на органи місцевого самоврядування, ми сподіваємося, що бюджет розвитку дозволить втілити наші амбітні плани в життя», – зазначив черкаський «батьківщинівець».

Прочитайте ще:

Залиште коментар