Черкаські спортсмени відзначились на снайперських перестрілках

У м. Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ пройшов Зимовий чемпіонат України зі стрільби кульової. У змаганнях брали  участь 290 спортсменів із 20-ти команд областей країни. Змагання тривали з 14 по 20 лютого  і розглядаються,  як останній етап відбору до складу збірної команди України на участь у Чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї.

У змаганнях брали участь вихованці і випускники КДЮСШ № 2 ЧМР.

Випускник КДЮСШ № 2 ЧМР Куліш Сергій посів 1 місце серед 36 учасників у фіналі вправи МГ-6 і 2 місце серед 49 учасників у фіналі вправи ГП-6, програвши переможцю Хабарову Олексію всього 0,1 оч.

Спортсмен КДЮСШ № 2 Омельяненко Дмитро посів 5 місце у фіналі вправи ГП-6 та 8 місце у фіналі вправи МГ-6, показавши в обох вправах результат на рівні майстра спорту міжнародного класу.

Команда чоловіків у складі Куліша С., Омельяненка Д., Водоп’яна Я. посіла 5 командне місце у вправі ГП-6 з 11 команд, 5 командне місце у вправі МГ-6 з 9 команд та 6 командне місце у вправі МГ-9 з 9 команд

Команда жінок у складі Чепурної Н., Ходирєвої О, Муратової А. – посіли 8 командне місце у вправі ГП-4 з 13 команд;

Команда жінок у складі Чорноморець М., Ходирєвої О, Муратової А. – посіли 9 командне місце у вправі МГ-9 з 12 команд, 9 командне місце у вправі МГ-5 з 11 команд;

Команда Черкаської області посіла 7 загальнокомандне місце серед 20 збірних команд областей.

Наступним стартом для Куліша С. та Омельяненка Д. стане чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, що розпочнеться 05 березня у м. Марібор, Словенія.