Черкаських рятувальників відзначили за участь в ліквідації січневої негоди

Черкаських рятувальників відзначили за участь в ліквідації січневої негоди

16 лютого під час сесії Черкаської районної ради, яка відбулась під головуванням Олексія Собка, було відзначено служби цивільного захисту Черкаського району, які брали активну участь у ліквідації наслідків негоди яка 18-19 січня вирувала на території Черкаського району.

Про це повідомляють в ДСНС в Черкаській області.

 

Нагадаємо, що внаслідок ускладнення погодних умов (сильний сніг, налипання мокрого снігу, дощ) були відключені об’єкти електричних мереж та порушено електропостачання населених пунктів в 12 районах, Черкаський район був серед тих де без енергопостачання залишилось найбільше населених пунктів. Також  було зупинено роботу насосної станції Дніпровської водоочисної станції КП “Черкасиводоканал”, у селі Сокирне, внаслідок чого було припинено водопостачання усього міста Черкаси.

 

Аварійно-рятувальні служби працювали у посиленому режимі, на ліквідацію негоди був задіяний весь особовий склад Черкаського міськрайонного відділу та Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. Роботи з розчищення снігу та рятування автомобілів із заметів, підвоз води у зв’язку з відсутністю водопостачання, роботи по розпилюванню та прибиранню повалених дерев, ось основний перелік заходів якими цілодобово переймалися рятувальники усуваючи наслідки надзвичайної ситуації.

За мужність, витримку, оперативність, професіоналізм та вірність обов‘язку, почесні грамоти РДА сьогодні отримали рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону, аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС та добровольці місцевих пожежних команд з сіл Мошни, Яснозір’я і Леськи.

Залиште коментар