Черкасців запрошують на відкриття нової експозиції зоопарку

Черкасців запрошують на відкриття нової експозиції зоопарку

14 вересня (субота) о 12:00 відбудеться презентація модернізованого Черкаського міського зоопарку. Про це інформує “Прочерк“.

Про проект:

Влітку 2018 року Кондитерська Корпорація Roshen розпочала роботи по створенню експозиції копитних у Черкаському зоопарку. Бюджет проекту становить 50 мільйонів гривень. Експозиція копитних сформована з тварин лісової та лісостепової кліматичних зон України, які проживають у Черкаському зоопарку, серед них: благородний олень, плямистий олень, косуля, лань та зубр. Проведена повна реконструкція вольєрів із зміною рельєфу, конфігурації і збільшенням площі.

Суть проекту полягає в тому, щоб створити експозицію, в якій тварини почували б себе максимально в середовищі свого проживання, а відвідувачі могли б зануритися в їхнє життя в повній мірі. Таким чином, була створена «Експозиція оленів та зубрів» за останніми трендами сучасних зоопарків Європи. Експозиція являє собою вольєри (без кліток або прутів) з штучними водоймами і оглядом з усіх можливих ракурсів за рахунок багаторівневого конструкцій.

У рамках проекту в зоопарку також були побудовані внутрішні вольєри, де старі тварини можуть спокійно і гідно жити і не виставлятися на огляд. Також був створений ще один дитячий майданчик, який імітує лабіринти нір тварин, і зони відпочинку по її периметру.

Модернізація зоопарку проведена з урахуванням потреб маломобільної групи населення.

Проект експозиції «Оленів та зубрів» не має аналогів в Україні.

Залиште коментар