Черкаські водолази обстежують дно Дніпра (відео)

Черкаські водолази обстежують дно Дніпра (відео)

Водолазне відділення Управління проводить обстеження дна річки Дніпро, щоб зробити пляжний відпочинок безпечнішим для людей. 

Головне завдання рятувальників, під час пляжного сезону, максимально убезпечить перебування людей коло води. Безпека починається з вибору місця для відпочинку. Рятувальники радять відпочивати виключно на визначених пляжах. Основними перевагами таких місць є проведення обстеження дна, визначення акваторії для відпочинку та наявність постійного рятувального посту.

Більшість з робіт, які допоможуть перебуваючи на пляжі почуватися у безпеці здійснюють фахівці відділення водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Чергове обстеження підводної частини міських пляжів в акваторії річки Дніпро було проведене 4 червня. Занурившись, водолази Управління провели обстеження та очищення дна. В результаті проведеної роботи на дні були зібрані та підняті на поверхню чимало небезпечного сміття, розбиті скляні пляшки, каміння, металобрухт, корчаки що могло б створити загрозу життю та здоров‘ю відпочивальників під час купання.

Роботи щодо очищення дна черкаських пляжів продовжуються. Водночас рятувальники нагадують, що для радісного, приємного відпочинку та попередження трагедій на воді, громадянам потрібно уважно обирати місце та суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді.

Повідомила пресслужба управління ДСНС України у Черкаській області.

Залиште коментар