Чотири загиблих АТОвці стали почесними громадянами Черкас

Чотири загиблих АТОвці стали почесними громадянами Черкас

Виконавчий комітет міськради проголосував за присвоєння звання “Почесний громадянин міста Черкаси” чотирьом загиблим ветеранам Антитерористичної операції. Про це повідомляє “Інфоміст“.
Ідеться про учасників АТО Олександра Качура, Олександра Шаповала, Сергія Сиротенка та Геннадія Немцова.

Олександр Качур був мобілізований під час шостої хвилі мобілазації. 25 серпня отримав поранення на Миколївщині, врятувати військового намагалися одеські лікарі. Проте 2 вересня його серце зупинилося. У чоловіка лишилося двоє дітей.

Олександр Шаповал загинув у серпні 2015 року ввиконуючи бойове завдання в зоні АТО, у Мар’їнці. Навчався у черкаській школі №30, чоловіку було лише 23 роки.

Сергій Сиротенко пішов із життя 1 листопада 2017 року. Життя військово обірвалося близько 11:30 години в районі Мар’їнки (Донеччина) під час виконання бойового завдання. С

49-річний Геннадій Нємцов загинув у бою на Світлодарській дузі, що на Донеччині, влітку цього року. Він служив у 72-ій окремій механізованій бригаді

За рішенням виконкому, коштом міської ради буде виготовлено нагрудний знак “Почесний громадянин міста Черкаси”, який буде вручено рідним загиблих.

Залиште коментар