Чисельність пернатої дичини обраховують у мисливських угіддях Черкащини

Чисельність пернатої дичини обраховують у мисливських угіддях Черкащини

У мисливських угіддях Черкащини стартував процес обліку чисельності пернатої дичини. Про це повідомила пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

З 15 по 25 липня на території мисливських господарств Черкащини проводиться облік чисельності пернатої дичини. Здійснюється таксація з метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законом України „Про мисливське господарство та полювання”, Законом України „Про тваринний світ”, розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 19.04.2018 №234 «Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області».

Облік здійснюється користувачами мисливських угідь, за участю представників Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, держлісгоспів, Управління екології та природних ресурсів ЧОДА, Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

По завершенню буде здійснено розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання) та визначені терміни полювання на пернату дичину.

 

Залиште коментар