Де тренуються черкаські лучники під час карантину (відео)

Де тренуються черкаські лучники під час карантину (відео)

У квартирах, підвалах та на вулиці тренуються черкаські лучники, інформує “Суспільне”.

Завдання лучники отримують онлайн, розповіла тренер-викладач, президент обласної федерації стрільби з лука Наталія Калініченко. Нині тренерка-викладачка тримає зв’язок із двадцятьма чотирма спортсменами. Говорить, серед найважливіших та найважчих складових дистанційних тренувань – мотивація.

Лучник Руслан Чумак тренується вдома. Переважно виконує фізичні вправи, адже стріляти не дозволяють умови, наприклад немає щита.

Перші два тижні карантину тренувалася вдома і лучниця Єлизавета Сікало. Вони із сестрою робили загальні фізичні вправи, знімали заняття на відео і надсилали тренеру. Дівчина розповіла, що із батьком взяли щит із тренувальної бази і поставили його у підвалі будинку, де проживають. Єлизавета додає, що розробила для себе власний графік тренувань. Складність “домашніх” тренувань у тому, що олімпійська дистанція пострілу – 70 метрів. У підвалі максимум 10 метрів. Тому, зі слів дівчини, це краще, аніж взагалі не тренуватися.

Плани тренування для спортсменів також складають викладачі, каже віцепрезидентка Обласної федерації стрільби з лука Наталія Калініченко. Зі слів пані Наталії, серед складнощів дистанційних тренувань не лише відсутність належних умов, а й відсутність контакту тренера з вихованцем. У день 4-6 годин тренер витрачає на те, щоб вислухати, зробити зауваження, підкорегувати. Тобто, співвідношення витраченого часу і коофіцієнта корисної дії набагато менше, додає тренерка-викладачка.

Залиште коментар