Депутат Черкаської міськради провів зустріч із мешканцями Митниці

Депутат Черкаської міськради провів зустріч із мешканцями Митниці

Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін відвідав загальні збори об’єднання співласників багатоквартирного будинку за адресою Героїв Дніпра, 63. Про це “батьківщинівець” повідомив на своїй сторнці у фейсбук.

“Приємно, коли тебе знають на твоєму виборчому окрузі і йдуть з порадою, проханням, словами подяки та, обов’язково, словами критики.
Мій виборчи округ – мій ДІМ! І люди, які живуть у мікрорайоні «Митниця» – кожен частина однієї великої сім’ї, яка бажає жити у добробуті та комфортних умовах. З гарним благоустроєм, зонами відпочинку, теплими і затишними садочками і школами…
Дякую Кобилінській Альоні, голові правління ОСББ «Героїв Дніпра 63», за її невтомність та цілеспрямованість у своїй справі. Я пишаюся тим, що маю нагоду вручити їй подяку від міської ради як людині, яка сумлінно працює на благо розвитку міста Черкаси! Вона велика розумниця. Дякую їй!
Підбиваючи підсумки зустрічі, узявши до виконання усі доручення громади, працюватиму ще з більшою віддачею для людей, для нашого з вами міста”, – написав депутат-“батьківщинівець”.

Залиште коментар