Депутат Черкаської облради вимагає від поліції розслідувати резонансне ДТП

Депутат Черкаської облради вимагає від поліції розслідувати резонансне ДТП

Депутат Черкаської обласної ради від ВО “Свобода” Оксана Ковбоша звернулася на адресу обласного ГУНП в Черкаській області із заявою, у якій вона вимагає розслідувати ДТП, що сталося 10 травня 2020 року поблизу с.Леськи (Черкаський район).

Про це депутат написала на своїй сторінці у Фейсбук.

На думку Оксани Ковбоши, ситуацію з дорожньо-транспортною пригодою намагаються замовчати, оскільки винуватцями ДТП є представники впливової політично-медійної групи Черкас.

“Отримавши інформацію про ДТП, що сталася в Черкаському районі біля Лесьок ще 10 травня 2020 року, вирішила дізнатися у поліції про хід розслідування пригоди. Адже, зважаючи на причетність винуватців до впливової політично-медійної групи Черкас, які, вочевидь, були у стані глибокого алкогольного сп’яніння, поліція вже намагається «зливати» справу. Зокрема таке враження складається і в громадянина, в якого мало не врізалася автівка, що потім злетіла з дороги та перевернулася чотири рази. Очікую на відповідь начальника обласного ГУНП і триматиму ситуацію на контролі”, – написала Оксана Ковбоша.

 Вона також повідомила, що інформація від очевидців події є за посиланням: https://www.instagram.com/p/CACpj_7pcfd/?igshid=d30px9oggk4d

У своєму звернені депутат поставила правоохоронцям ряд запитань, на які чекає відповіді у передбачений законодавством термін.

 

Залиште коментар