Депутати Черкаської міської ради висловилися на підтримку малого бізнесу

Депутати Черкаської міської ради висловилися на підтримку малого бізнесу

На сесії Черкаської міської ради ухвалили звернення до Президента України та Верховної Ради України на підтримку фізичних осіб-підприємців.

Від імені об’єднання ФОП Черкащини до народних обранців звернулася підприємиця Ірина Ткаченко. Вона попросила депутатів звернутися до керівництва країни з вимогою підтримати законопроекти № 2644 та 2645, які вносять зміни до Законів України №128 та №129 про введення реєстраторів розрахункових операцій для спрощеної системи оподаткування.

«Введення РРО для ФОПів повністю знищує спрощену систему оподаткування, тому що РРО – це перехід на повний бухгалтерський облік. Таке нововведення вдарить не тільки по малих підприємцях, але й по пересічних громадянах, адже може призвести до зростання вартості товарів та послуг на 100% і більше», – зазначила Ірина Ткаченко.

«Підготуйте відповідне звернення, і ми його підтримаємо зараз на сесії», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Депутати від фракції ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін та Роман Діскант допомогли скласти текст звернення, і воно було проголосовано депутатами.

«Влада має повернутися обличчям до підприємців і не посилювати фіскальний тиск на тих, хто не просить допомоги у держави, працевлаштовує самих себе, створює робочі місця і дає надходження до бюджету. Ми, як депутати Черкаської міської ради, стаємо на бік людей і звертаємо увагу керівництва країни на це резонансне питання. Закони мають працювати на людей, а не проти них», – прокоментував голова фракції ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

Нагадаємо, днями у столиці України пройшли масові простести ФОПів проти РРО та посилення фіскального тиску. Активну участь у них взяли і черкаські підприємці.


  1. […] На сесії Черкаської міської ради, що відбулася у четвер, депутати ухвалили звернення до Президента України та Верховної Ради України на підтримку фізичних осіб-підприємців. Про це інформує видання “Про головне”. […]

Залиште коментар