Депутати, які в опозиції до мера, теж хочуть проведення сесії Черкаської міськради

Депутати, які в опозиції до мера, теж хочуть проведення сесії Черкаської міськради

У четвер, 11 жовтня, о 10.00 скликається п’ятдесят восьме позачергове пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради у сесійному залі Черкаської міської ради (бульв. Шевченка, 307) з розгляду галузевих та земельних питань. Про це повідомляється на сайті міської ради.

Із відповідним зверненням до міського голови та секретаря міської ради 9 жовтня звернувся депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Зокрема, «батьківщинівець» звернувся з вимогою «негайно провести сесію міської ради із двох питань: «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2018 року №2-2886 «Про міський бюджет на 2018 рік» та «про внесення змін до рішення міської ради від 13.02.2017 року № 2-1613 «Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019 роки».

– Проекти рішень, які були ухвалені на позачерговій сесії, повністю готові і розглянуті на засіданні комісій. Тому пропоную підтримати їх в тій же редакції. Законність проведення сесії у Каневі має встановлювати суд, однак місто від цього не повинно страждати. Від колапсу ніхто не виграє, в першу чергу – жителі Черкас, – зазначив у зверненні Тренкін.

Натомість депутати з фракції БПП, Громадянської позиції, Партії вільних демократів, Радикальної партії, які нині в опозиції до міського голови, вирішили перехопити ініціативу. Вони 10 жовтня скликали прес-конференцію, на якій оприлюднили своє звернення з вимогою «негайно скликати засідання сесії Черкаської міської ради і вирішити нагальні бюджетні питання для жителів міста Черкаси». Звернення підписали 14 депутатів. Нагадаємо, на час оприлюднення звернення засідання сесії вже було призначене на 11 жовтня.
На питання, чи прийдуть ці депутати на засідання у четвер, вони відповіли ствердно.

Проте озвучили, за яких умов вони голосуватимуть за бюджетні питання:
– Ми будемо брати участь в сесії. А чи голосуватимемо – це залежить від того, чи почують нас депутати. Якщо мова йтиме про узаконення голосування на Канівській сесії, то мови про голосування не може й бути. Якщо мова буде йти про конструктив, то, звичайно, так, – сказав Олександр Згіблов.
– Це означає провести виконком, розглянути зміни до бюджету, а потім сесію міської ради, чергову сесію, – підкреслив Олександр Радуцький.
– Ми готові прийти хоч на Покрову, хоч вночі, щоб розблокувати бюджетні питання, – додав Згіблов.

Тож, хто з депутатів дійсно хоче вивести місто з бюджетного колапсу, у якому воно опинилося завдяки рішенню суду, покаже голосування обранців на найближчій сесії.

Залиште коментар