Діяльність наркоугрупування заблокувала служба безпеки у Черкасах

Діяльність наркоугрупування заблокувала служба безпеки у Черкасах

Служба безпеки України заблокувала діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

В Черкасах співробітникам СБ України вдалось викрити кураторів наркоугруповання, яке діяло на території області. Ними виявились представники місцевого криміналітету, які «кришували» злочинну діяльність та вирішували «питання» щодо функціонування наркобізнесу в регіоні.

За даними досудового слідства встановлено, щодо складу групи входило 6 місцевих мешканців. Учасники групи розповсюджували наркотики через так звану систему «закладок», а пошук клієнтів здійснювали у закритих групах популярних месенджерів.

Зʼясовано, що наркоугруповання діяло з початку 2019 року, а щомісячний «прибуток» зловмисників становив понад 100 тис. грн. Гроші від наркобізнесу зловмисники отримували на банківські картки.

Наразі кураторам наркоугруповання повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 255-1 (умисне встановлення або поширення в суспільстві злочинного впливу) Кримінального кодексу України і вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.

Викриття зловмисників проводилось співробітниками по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю і кіберфахівцями Управління СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури

Про це інформує пресслужба Черкаського управління СБУ

Залиште коментар