Діяльність з виробництва алкогольного фальсифікату припинили у Черкасах

Діяльність з виробництва алкогольного фальсифікату припинили у Черкасах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність підпільного виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.

Так, на території Черкас працювало підпільне виробництво лікеро-горілчаних напоїв, де зі спирту невідомого походження виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію. У подальшому її реалізовували в роздрібну торгівельну мережу та заклади громадського харчування на території Черкаської області, а також через сайти безкоштовних оголошень в мережі Інтернет.

Під час проведення 6 обшуків нежитлових приміщень та транспортних засобів, які використовувались ділками для здійснення вказаної незаконної діяльності, із незаконного обігу вилучили понад 13 тис літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та 3 транспортні засоби, які використовувались для транспортування фальсифікату.

Наразі вживаються заходи зі встановлення джерел надходження сировини для виготовлення фальсифікату та кола осіб, причетних до цієї незаконної діяльності, аби притягнути їх до передбаченої законом відповідальності.

Про це інформують на сайті Черкаської ОДА.

Залиште коментар