Для герба на транспортному кільці Черкас виготовлять яскравішу підсвітку

Для герба на транспортному кільці Черкас виготовлять яскравішу підсвітку

Для герба на транспортному кільці вулиць Смілянська та 30-річчя Перемоги виготовлять нову підсвітку. Про це у коментарі виданню «ІнфоМІСТ» повідомив директор КП “Міськсвітло” Віталій Тєрьохін.

“Попередня підсвітка працює, але декому не подобається, що вона не надто яскрава. У нас з’явився меценат, який профінансує придбання нового прожектора і ми його вже замовили. Поки, на жаль, він ще на етапі виготовлення”, – говорить Тєрьохін.

Комунальник не дає прогнозів, щодо термінів виготовлення та встановлення. Працює над прожектором черкаська компанія.

“Вартість не готовий вам також сказати, адже КП лише брало участь у аналізі необхідної потужності. Це має бути не менше 400 Вт. Можливо трішки більше, щоб герб нормально підсвітити, – зазначає директор “Міськсвітла”. – З бюджету, як і на герб, так і на підсвітку нічого не витрачаємо. Все за кошти мецената, тому й вартість нової підсвітки вказати не можу”.

Нагадаємо, 23 серпня на в’їзді до Черкас засяяв 5-тонний герб. Загальна висота патріотичної стели становить 11 метрів. Сам герб сягає 8,2 метрів висотою та 6 метрів шириною, вага – 5 тонн. Вартість проекту – близько 300 тисяч гривень.

Залиште коментар