До Черкаської міськради приїхало два десятки аудиторів (відео)

До Черкаської міськради приїхало два десятки аудиторів (відео)

Державна аудиторська служба України внесла зміни до свого плану та включила Черкаську міську раду до списку позапланових перевірок. Вони проходитимуть у сімох департаментах – фінансової політики, житлово-комунального комплексу, освіти та гуманітарної політики, економіки та розвитку, управління справами та юридичного забезпечення, архітектури та містобудування, а ще в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг. Про це було повідомлено в листах від 19 червня.

Для проведення «ревізії» до Черкас приїхали 20 працівників Держаудитслужби із Києва, Кіровоградської та Полтавської областей. Сьогодні – перед початком перевірки відбулася спільна зустріч за участю аудиторів, очільників структурних підрозділів та міського голови Анатолія Бондаренка. Він наголосив: сприятиме проведенню заходів фінансового контролю мерії в межах чинного законодавства та покладених повноважень.

Зауважимо, що план проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на I квартал 2020 року було затверджено наказом Державної аудиторської служби України від 02.01.2020 № 2. У ньому – відсутня інформація стосовно перевірок бюджету Черкас.

Наказом від 18.03.2020 №65 було внесено зміни до попереднього документу та затверджено вже План проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на I півріччя 2020 року в новій редакції, утім, і в ньому жодної згадки про ревізію міського бюджету Черкас.

Натомість наказом Держаудитслужби від 18.06.2020 № 160 «Про затвердження Змін до Плану проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на І півріччя 2020 року» було затверджено зміни та включено до Плану проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на I півріччя 2020 року (в частині державних фінансових аудитів) проведення лише одного аудиту – Державного фінансового аудиту міського бюджету міста Черкаси за період з 01 січня 2017 р. по 30 червня 2020 р.

Підставою проведення аудиту зазначено: «Власна ініціатива (значний обсяг фінансових потоків, інших державних ресурсів, що спрямовувалися на виконання бюджетних програм, утримання державних органів, імовірність виникнення фінансових порушень, у тому числі внаслідок відсутності (низького рівня) внутрішнього контролю)».

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Вівторок, 30 червня 2020 р.

 

Залиште коментар