До Дня Конституції громади влаштовували квести та обирали юного голову ОТГ

До Дня Конституції громади влаштовували квести та обирали юного голову ОТГ

У ряді ОТГ Черкащини нестандартно відзначили чергову річницю Конституції України: для молоді влаштовували вікторини, презентували музичні відеокліпи, проводили різні цікаві конкурси.

Перед Днем Конституції Лип’янська ОТГ провела для молоді опитування з кращого знання основного закону України та влаштувала квест по громаді. Обидва заходи – під гаслом: “Хоч  різні, та єдині! Єднає Україна!”, що відбулись у КЗ “Культурно-мистецький центр” Лип’янської сільської ради, зібрали чимало дітей та молоді.
Відеопривітання для мешканців громади – про Україну, молодь та любов до батьківщини – підготувала своїм мешканцям Матусівська ОТГ. Солісти колективу «Матусяни» записали пісні, які Матусівський будинок культури перетворив на вітальні відеокліпи.
У Червонослобідській ОТГ до Дня Конституції та Дня молоді провели два творчих онлайн-конкурси – малюнків та фото – підсумки яких підіб’ють до свят. До Дня Молоді діти робили фото зі своїми домашніми улюбленцями, а до Дня Конституції – малювали роботи на тему «Моя країна – Україна». До свят у громаді відбудеться шаховий турнір для молоді, футбольний матч серед молодіжних команд, лекція у бібліотеці на тему основного закону України, та виставка з цього приводу.
Балаклеївська ОТГ також організувала для мешканців громади онлайн-концерти місцевих талантів, які підготували місцеві будинки культури. А ще – підбила підсумки онлайн-відеоконкурсу «Молодь за здоров’я» (троє переможців якого отримали, відповідно, фітнес-браслет, навушники та футбольний м’яч). Незабаром організатори підб’ють підсумки конкурсу есе «Моя громада найкраща!», переможець якого отримає не лише подарунок, але й можливість один день побути справжнім головою громади!

Залиште коментар