До Дня незалежності у Каневі влаштують заплив на Дніпрі

До Дня незалежності у Каневі влаштують заплив на Дніпрі

У Каневі організовують проведення змагань із плавання на Дніпрі. Спортивний захід планують провести перед Днем Незалежності України – у неділю, 23 серпня. Про це повідомив сайт Канівської міської ради.

– Організатори феєричного запливу «Десна 6.5» Олександр Колоша і Людмила Курочка відвідали наше місто з пропозицією організувати тут подібний захід, – говорить Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Ми завжди активно підтримуємо будь-який розвиток, особливо, коли це стосується спорту та активності молоді. Маємо надію, що подібні заходи сприятимуть популяризації здорового способу життя серед населення міста та України.

Змагання проводитимуться з найвищим рівнем організації, яку забезпечуватимуть спільно організатори та відповідні служби міста. Так, дистанція буде розмічена буями, а учасників супроводжують катери, забезпечуючи безпеку на воді.

Спортсмени та всі бажаючі, які мають спортивну підготовку та силу духу, перепливатимуть акваторію Дніпра й навколо острова, що знаходиться поблизу пляжної зони зі стартом та фінішом напроти комплексу «Княжа гора».

Залиште коментар